نمایش 1 - 9 از 9
حجت‌الاسلام‌والمسلمین صیادی با بیان اینکه قرآن کریم کتاب زنده‌ها است، گفت: اگر این کتاب آسمانی بر سر سفره عقد یا مراسم ختم و غیره باشد، ارزشمند است، اما تلاش کنیم که از برکات آن بهره مند شویم و به وسیله آن اوج بگیریم.
استاد مدرسه علمیه الزهرا(س) گفت: تربیت دینی برای کودک امری ضروری و حیاتی است چراکه او در زندگی آینده نیازمند به ستون پایداری است.
بانوی حافظ قرآن گفت: دل و روح باید قرآنی باشد تا بتوان فعالیت‌قرآنی انجام داد و متأسفانه تفکر قرآنی در دانشگاه‌ها وجود ندارد.
معلم جوان قرآن مطرح کرد:
سجاد قره‌باغی گفت: عدم ارائه روش‌های آموزش نوین متناسب با رشد تکنولوژی یکی از دلایل استقبال خانواده‌ها از آموزش قرآن است.
استاد حوزه علمیه گفت: هر کدام از دستگاه‌های متولی امر فرهنگی و مذهبی باید در حوزه خود تلاش کنند تا جایگاه ماه رجب را به مردم بیان کنند.
فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه مردم آگاهانه و با سلاح بصیرت توطئه‌های دشمن را ناکام گذاشته‌اند، گفت: حضورمردم در 9 دی مشت محکمی در دهن استکبار و یاوه‌گویان است.
در گفتگو با قاری و داور مسابقات قرآن مطرح شد:
یک داور مسابقات قرآن عنوان کرد: قرارگیری دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها در فضاهای قرآنی امری الزامی است که تحقق این امر مهم اهتمام و ورود جدی مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه فرهنگی دانشگاه را می‌طلبد.
یک نویسنده:
کتاب «قریبِ غریب» منتشر شد. این کتاب ٢١٥ صفحه‌ای که اولین تألیف «مقصود قاسمی» مداح و فعال اجتماعی خوش نام همدانی است، در خصوص آیات کاربردی قرآن نوشته شده و در واقع امکان دسترسی سریع و آسان به حدود ٢٨٠ موضوع قرآنی را در چهار بخش اعتقادی، اخلاقی، آموزشی و داستانی فراهم می‌کند.
عضو هیات علمی جامعه‌المصطفی با اشاره به سپردن «امانات» به «اهل» از نگاه قرآن، اهلیت عملی را همان برخورداری از اخلاق دانست و گفت: انعکاس برخی رفتارها و سخنان به دور از اخلاق نخبگان سیاسی و مسئولان کشور نشان می‌دهد که رجال سیاسی هر از چندگاهی باید موعظه گوش دهند و افرادی که به لحاظ اخلاقی و معنوی دارای وجاهت هستند آنان را نصیحت کرده و تذکرات اخلاقی دهند.