نظرخواهی

شما در روز چقدر قرآن مطالعه می کنید؟

آخرین اخبار

اخبار ویژه

امام جمعه همدان:
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: حضور پرچم مطهر امام رضا (ع) در شهر ها و مناطق مختلف در ترویج فرهنگ کرامت و فرهنگ رضوی موثر خواهد بود.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ‌موفقیت و پیشرفت را در گرو ایستادگی، مقاومت و پیگیری دانست و تأکید کرد: مشکل کنونی کشور، بحث اقتصاد و تحریم نیست.
گروه سیاست و اقتصاد ـ نماینده ولی‌فقیه در استان همدان مدیریت جهادی را لازمه شرکت در جنگ اقتصادی و آرایش جنگی دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر کشور در شرایط تحریم بوده و دشمن بی‌رحم مستکبر فرعون صفت، توانایی نابودی کودکان را دارد همانند آنچه جهانیان در یمن شاهد آن هستند.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم‌ وظیفه طلاب و حوزه‌های علمیه را پیش‌قدم بودن در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب بیان کرد و گفت: گام دوم امتداد مسیر مبارزه با استکبار جهانی است.
نماینده ولی فقيه در استان همدان با بيان اینکه باید با استفاده از جوانان مومن و انقلابی کمیته محتوایی تشکیل دهیم گفت: متاسفانه برنامه‌ای برای جذب جوانان به نماز جمعه وجود ندارد و این نیازمند همفکری و شناخت موانع موجود است.
آیین‌نامه تشکیل «شورای استانی هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها» ‌به دانشگاه‌ علوم پزشکی ابن سینا همدان ابلاغ شد.
رئیس کل دادگستری استان همدان:
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه مدیران انقلابی نباید از چرخه مدیریتی کشور خارج شوند، گفت: این افراد سرمایه نظام هستند و باید از فکر و مدیریت آنها استفاده شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین صیادی با بیان اینکه قرآن کریم کتاب زنده‌ها است، گفت: اگر این کتاب آسمانی بر سر سفره عقد یا مراسم ختم و غیره باشد، ارزشمند است، اما تلاش کنیم که از برکات آن بهره مند شویم و به وسیله آن اوج بگیریم.
استاد مدرسه علمیه الزهرا(س) گفت: تربیت دینی برای کودک امری ضروری و حیاتی است چراکه او در زندگی آینده نیازمند به ستون پایداری است.
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان همدان از فعالیت 40 مبلغ در 40 بقعه متبرکه در طرح«نشاط معنوی» خبر داد.