نظرخواهی

شما در روز چقدر قرآن مطالعه می کنید؟

آخرین اخبار

اخبار ویژه

روزه کارگاه عظیمی است که انسان را تربیت و به مقصد نهایی نزدیک می‌کند که از ابعاد مختلف اعم از معنوی و روان‌شناسی برای انسان آثار بسیار مطلوبی را به دنبال دارد.
از نظر قرآن، روزه مهم‌ترین ابزار کسب صبر و تقوای الهی است؛ از این رو بر انجام این عمل عبادی بسیار تاکید شده است.
بانوی حافظ قرآن گفت: دل و روح باید قرآنی باشد تا بتوان فعالیت‌قرآنی انجام داد و متأسفانه تفکر قرآنی در دانشگاه‌ها وجود ندارد.
مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری نمایشگاه کتب علوم قرآنی در این استان خبر داد و گفت: اولین نمایشگاه قرآن از ۲۳ لغایت ۲۷ ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.
معلم جوان قرآن مطرح کرد:
سجاد قره‌باغی گفت: عدم ارائه روش‌های آموزش نوین متناسب با رشد تکنولوژی یکی از دلایل استقبال خانواده‌ها از آموزش قرآن است.
نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: قتلگاه شهید طلبه همدانی به عنوان المان و یادمانی به جا خواهد آمد.
پورداود گفت: همزمان با سالگرد شهادت شهید مطهری و روز معلم از ۶۰ معلم برتر در همدان، ۳۰۰ معلم در مناطق ۱۹گانه و یک معلم در سطح کشوری تقدیر می‌شوند.
سرپرست ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان، گفت: نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدها متان این استان به مشهد مقدس اعزام می شوند.
نوزدهمین نمایشگاه مواد غذایی و محصولات وابسته ویژه ماه مبارک رمضان(ضیافت) در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برگزار می‌شود.
پیکر «شهید مصطفی قاسمی» فردا ساعت 10 صبح از ميدان امام(ره) تشییع می‌شود.