آخرین اخبار

31. دسامبر 2018 - 8:44   |   کد مطلب: 24400
فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه مردم آگاهانه و با سلاح بصیرت توطئه‌های دشمن را ناکام گذاشته‌اند، گفت: حضورمردم در 9 دی مشت محکمی در دهن استکبار و یاوه‌گویان است.

حاج میرزا سلگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع  با بیان اینکه 9 دی به گفته مقام معظم رهبری یک یوم الله است اظهار کرد: در این روز بزرگ مردم در مقابله با توطئه‌ها و ترفمندهای دشمن در صحنه حاضر و دشمنان را ناامید کردند.

وی با بیان اینکه فتنه‌گران دست در دستد استکبار جهانی گذاشتند، افزود: 9 دی یک روز با برکت تاریخ جمهوری اسلامی است که مردم همواره با حضور پرشور خود مشت محکمی در دهن یاوه گویان می‌زنند.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه افراد شناخته شده‌ای در کشور پیاده نظام دشمن هستند،  تصریح کرد: مردم فریب جنجال و فضاسازی‌های مجازی را نخورند چرا که چیزی جز آسیب به کشور و نظام دستاورد دیگری ندارد.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال آسیب رساندن به نظام است، ادامه داد: مردم همواره با شناخت صحیح و حضور به موقع و گوش به فرمان رهبری این توطئه‌ها را خنثی می‌کنند.

سلگی با بیان اینکه هرجا توطئه‌گری مشاهده شد که به دنبال تضعیف نظام است، باید ایستاد،  خاطرنشان  کرد: ما باید با بصیرت دست دشمن را بخوانیم و پیاده‌نظام‌ها و غرب‌گراها را بشناسیم.

وی با اشاره به اینکه تنها دشمن از آشوب و التهاب سود می‌برد، گفت: دشمن تا کنون شکست خورده است و باید با آگاهی، بینش و بصیرت این روند را ادامه دهیم.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه دشمنان با توجه به امکاناتی که دارند به پیش می‌روند اما مردم با بصیرت پیروز شدند، اظهار کرد: هم اکنون نیز باید با حفظ آگاهی و بصیرت همچنان در صحنه حضور داشته باشیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما