آخرین اخبار

3. ژانویه 2019 - 12:41   |   کد مطلب: 24411
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه 40 سالگی انقلاب یک فرصت مهم برای گروه‌های فرهنگی است، گفت: راویان انقلاب اسلامی بر این اساس در سطح استان فعال بوده و اوج کارشان دی و بهمن ماه است‌.

علی دشتکی در گفت‌وگو با نافع اظهار کرد:  ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به عنوان یک فرصت مغتنم و با ارزش برای گروه‌های فرهنگی است.

وی ادامه داد: سازمان تبلیغات از ابتدای سال برنامه‌های خود را با محوریت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی داشته و از اوایل سال تا کنون برخی از برنامه‌ها در حال اجراست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه در حوزه قرآنی جشنواره در امتداد نور، کرسی های تلاوت، مسابقات قرآنی و استخراج مبانی انقلاب اسلامی از قرآن را داشته‌ایم، ‌افزود: در حوزه فرهنگی - تبلیغی هم کارهای ویژه‌ای مانند تهیه محتوای تبلیغی، تبیینی و تحلیلی مبانی انقلاب اسلامی با شیوه مقایسه حاکمیت دینی و غیردینی و همچنین اقدامات انقلاب اسلامی در مقایسه با قبل از انقلاب که کار خاصی بوده را انجام داده‌ایم.

وی تصریح کرد: از کارهای ویژه دیگر، راویان انقلاب اسلامی است که بر اساس این محتوا در سطح استان فعال هستند و اوج کارشان دی و بهمن ماه است‌.

دشتکی با اشاره به اینکه نشست تبلیغی و تحلیلی شبکه تبلیغی _ فرهنگی انقلاب نیز در دی ماه است‌، افزود:  1000مبلغ در ایام دهه فجر که مصادف با ایام فاطمیه بوده به اقصی نقاط استان همدان اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه 20 درصد  مبلغان خواهر و مابقی برداران هستند، بیان کرد: حدود ۷۵۰ نفر از مبلغان از استان و مابقی بیرون از استان بوده و برای ایام فاطمیه نیز همه این افراد در شبکه تبلیغی فعال هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما