آخرین اخبار

10. ژانویه 2019 - 8:44   |   کد مطلب: 24417
رئیس دارالقرآن اداره تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه بودجه قرآنی سال 95 قریب به 42 میلیون تومان بوده و چرا باید نسبت به سال‌های قبل‌تر از آن کاهش داشته باشد گفت: 40 میلیون تومان پول برگزاری دو دوره تربیت معلم هم نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان رضا فرهادی در کارگروه فعالیت‌های تبلیغی، ترویجی و قرآنی استان همدان با بیان اینکه باید در این جلسات دنبال خروجی خوبی در حوزه تبلیغ فرهنگ قرآن باشیم اظهار کرد: ما بیشتر در این جلسات نقاط اشتراک را رها می‌کنیم و به نکات دیگر می‌پردازیم.

وی گفت: باید برای این بودجه به تهران نامه بزنیم و بگوییم بودجه قرآنی سال 95 قریب به 42 میلیون تومان بوده و چرا باید نسبت به سال‌های قبل‌تر از آن کاهش داشته باشد؟

رئیس دارالقرآن اداره تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه 40 میلیون تومان پول برگزاری دو دوره تربیت معلم هم نیست افزود: سال گذشته نامه‌ای به تهران نوشتیم و تقریباً ثمراتی داشت؛ البته مبلغی هم نیست که بخواهیم برای آن وقت بگذاریم.

وی با بیان اینکه باید کسی نظر دهد که غیرت قرآنی دارد گفت: متأسفانه ما قرآن را برای طیف خاصی تعریف کردیم در حالی که قرآن برای بشریت نازل شده است.

فرهادی با بیان اینکه طرحی را به آموزش و پرورش ارائه دادیم که هر معلم برای حضور در کلاس درس خود یک آیه از قرآن را تلاوت کند چراکه اثرات معنوی آن بر روی دانش‌آموزان بیشتر است عنوان کرد: خواندن و تعلیم قرآن نباید به معلم دینی و قرآن اختصاص داشته باشد.

وی با بیان اینکه قرآن همه اصول و برنامه‌های انسانی را در خود جای داده است خاطرنشان کرد: باید به عنوان یک فرد مسلمان، از قرآن حفاظت کنیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما