آخرین اخبار

20. ژانویه 2019 - 11:34   |   کد مطلب: 24425
معاون فرهنگی و پژوهشی تبلیغات اسلامی همدان از برگزاری همایش بزرگ طلایه‌داران فاطمی در همدان خبر داد.

به گزارش نباء نگار، حجت‌الاسلام داود عباسی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از برگزاری همایش بزرگ طلایه‌داران فاطمی در همدان خبر داد و اظهار کرد: همایش طلایه‌داران فاطمی جهاد تبیین در امتداد قیام فاطمی و افق انقلاب اسلامی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام فاطمیه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مراسم چهارم بهمن ماه از ساعت 9:30 صبح در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می‌شود گفت: سخنران مراسم آیت‌الله حسینی بوشهری است و حاج ولی‌الله کلامی زنجانی نیز در سوگ شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مداحی خواهد کرد.

معاون فرهنگی و پژوهشی تبلیغات اسلامی همدان با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از فرصت معنوی ایام فاطمیه افزود: این ایام فرصتی برای تبیین و ترویج سیره عملی و تربیتی دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) است.

وی با بیان اینکه سیره فاطمی بهترین الگو برای زنان در زمینه اخلاقی، اجتماعی، عبادی، پاک‌دامنی، عفاف و حجاب است گفت: ما باید برای عزت و سعادت دنیوی و اخروی به سیره اهل‌بیت (ع) و قرآن چنگ بزنیم.

عباسی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: جوانان باید با ماهیت پست رژیم فاسد شاهنشاهی آشنا شوند و دلایل شکل‌گیری انقلاب اسلامی و حرکت‌های انقلابی را به‌ خوبی درک کنند.

وی با بیان اینکه این مهم از وظایف مهم دستگاه‌های فرهنگی و فعالان این عرصه است، خواستار توجه به این موضوع شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما