پیغام خطا

  • Notice: Undefined index: caption در theme_lightbox2_image() (خط 30 از /home/cp28455/public_html/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.formatter.inc).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference در theme_lightbox2_image() (خط 87 از /home/cp28455/public_html/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.formatter.inc).

آخرین اخبار

24. ژانویه 2019 - 20:02   |   کد مطلب: 24430
معاون اجرایی سپاه انصارالحسین همدان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی معادلات ابرقدرتها غرب و شرق را به هم زد.

 

 

به گزارش نباء‌نگار؛ سید رضا موسوی در آئین معارفه مسئول کانون بسیج رسانه همدان با اشاره به نقش و اهمیت رسانه در دنیای امروز  اظهار  داشت: اگر از زمان جنگ  تصاویر و موارد باارزشی باقی‌مانده است به دلیل تلاش و زحمات رسانه‌ها است که با وجود مشکلات بسیاری توانستند این حوادث واقعی را به ثبت برسانند.

وی بابیان اینکه رسانه‌ها در دوران دفاع مقدس تا  نقطه صفر مرزی سفر می‌کردند تا با ثبت تصاویری از خطوط مقدم جنگ، رشادت‌ها و ایثارگری رزمندگان را در جامعه انعکاس دهند، گفت: رسانه‌ها توانستند به مردم نشان دهند رزمندگان ما  با چه جسارتی در حال نبرد با دشمنان هستند.

معاون اجرایی سپاه انصارالحسین(ع) همدان با  تشریح ماجرای تبعید امام (ره) در سال 42 بیان کرد: از سال 42 تا سال 57 وقتی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی  بعد از 15 به میهن بازگشتند و صدای عدالت خواهی را سر دادند همه اقشار جامعه و از هر قومی که در ایران زندگی می‌کنند بدون اینکه نسبتی با یکدیگر داشته باشند گرد ایشان جمع شدند و اقدام را به ثمر رساندند.

وی ابراز کرد: ازآنجاکه صاحب اصلی این انقلاب حضرت ولی‌عصر (عج) هستند، ما نیز بر اساس فرموده اهل‌بیت(ع) نایبان بر حق ایشان کار را به پیش می‌بریم تا درنهایت انقلاب را به دست صاحب اصلی آن برسانیم.

 موسوی با  اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته اظهار داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی معادلات ابرقدرت‌های غرب و شرق  به هم خورد و منافعشان در کشور از بین رفت به همین دلیل معضلات و مشکلات فراوانی را به جامعه ما تحمیل کردند.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان ما برای  براندازی نظام اسلامی  برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های بسیاری انجام دادند، افزود: استکبار جهانی از زمان آغاز انقلاب اسلامی تاکنون برای ضربه زدن به نظام  اسلامی هر اقدامی که می‌توانسته انجام دهد، را انجام داده  است، اما نتوانسته موفقیتی را به دست آورد.

معاون اجرایی سپاه همدان ابراز کرد: 8 سال جنگ تحمیلی تنها جنگ عراق با ایران نبود، بلکه جنگ کشورها با ایران بود چراکه در دوران دفاع مقدس 58 کشور در یک‌طرف میدان نبرد قرار داشتند و ما نیز در آن‌سوی دیگر میدان قرار داشتیم.

وی درباره رسالت رسانه‌ها در جامعه امروز و لزوم شفاف‌سازی در جامعه توسط آنها عنوان کرد: رسالت رسانه‌ها در شرایط کنونی بسیار سنگین  است چراکه به فرموده مقام معظم رهبری خبرنگاران افسران جنگ نرم هستند که می‌توانند با قلم خود به شفاف‌سازی در جامعه بپردازند.

موسوی تأکید کرد: تا امروز رسانه‌ها در عمل به رسالت خود موفق بودند و  در ادامه نیز رسالت بزرگی را در راستای تبیین و بیان دستاوردهای نظام اسلامی در 40 سالگی انقلاب بر دوش دارند چراکه رسانه‌های بیگانه  به دنبال تضعیف 40 سالگی انقلاب هستند.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان ما آرزوی نابودی جمهوری اسلامی ایران را با خود به گور خواهند برد اظهار داشت: به مدد خدای کریم، توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) و رهبری آیت‌الله العظمی خامنه‌ای بسیاری از نقشه‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران نقش بر آب‌شده و درنتیجه مردم نیز بیدارتر و هوشیارتر شده‌اند.

در این مراسم، خسرو نوروزی منعم به عنوان مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان همدان معارفه شد. 

منبع : خبرگزاری تسنیم 

 

دیدگاه شما