آخرین اخبار

27. ژانویه 2019 - 12:07   |   کد مطلب: 24432
همزمان با ایام‌الله دهه فجر، ۱۰ محفل انس با قرآن در شهرستان ملایر برگزار خواهد شد.

به گزاش نباء‌نگار؛ ایرج یارمحمدی، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر در گفت‌وگو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: همزمان با ایام‌الله دهه فجر، ۱۰ محفل انس با قرآن در شهرستان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه بیش از ۴ هزار نفر از ملایر در جشنواره بزرگ در امتداد نور ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: حدود ۴ هزار نفر در رشته نقاشی شرکت کرده‌اند که بیشترین شرکت‌کننده در این رشته در سطح استان متعلق به این شهرستان است.
یارمحمدی با بیان اینکه ۲۵۱ نفر در رشته‌های کتبی این مسابقات شرت کرده‌اند، اضافه کرد: بخش کتبی مسابقه در امتداد نور روز جمعه، ۱۲ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.
کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی ملایر از اجرای طرح صحت قرائت نماز خبر داد و ادامه داد: این طرح در قالب ۶ جلسه پس از نماز مرب و عشا در سه مسجد مسلم‌ابن عقیل، ولیعصر(ع) و مهدیه ملایر برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ۵ پایگاه سلامت اجتماعی در ملایر فعال هستند بیان کرد: همزمان با ایام الله دهه فجر، طرح آموزش قرآن در قالب ۲۲ جلسه در ۲ پایگاه اجتماعی شهرستان برگزار خواهد شد.
یارمحمدی ابراز کرد: برگزاری جشن انقلاب در مؤسسات و مراکز قرآنی ملایر و شرکت دسته‌جمعی حافظان، قاریان و فعالان قرآن در راهپیمایی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این ایام است.
انتهای پیام

دیدگاه شما