آخرین اخبار

11. آوریل 2019 - 12:21   |   کد مطلب: 24443
رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان همدان بیان کرد: ثبت نام چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در این استان تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه تمدید شد.

به گزارش نبأنگار؛ مجتبی جمالی، رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در مرحله شهرستانی اردیبهشت‌ماه سال جاری در ۸ شهرستان همدان برگزار می‌شود.
رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان افزود: ثبت نام چهل ‌و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان از بهمن‌ماه سال ۹۷ آغاز شده و تا ۱۰ اردیبشهت‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
جمالی اضافه کرد: این مسابقات ویژه رده سنی بزرگسال در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، تواشیح و دعاخوانی برگزار می‌شود‌.
وی ابراز کرد: ثبت‌نام برای حضور در این مسابقات از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.quraniran.ir اعلام شده و برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت‌نام اینترنتی محدودیت دارند، امکان مراجعه حضوری به ادارات اوقاف شهرستان‌ها و ثبت‌‌نام از این طریق فراهم شده است.
رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه همدان بیان کرد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات در شهرستان‌های استان متناسب با جدول زمانی معین شده برگزار خواهد شد.
جمالی اظهار کرد: سازمان اوقاف تنها متولی برگزارکننده مسابقات در سطح جهان اسلام است که هر ساله مسابقات قرآن کریم را در مراحل شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌کند و در نهایت با برگزاری مسابقات بین‌المللی، ترویج فعالیت‌های قرآنی را در دستور برنامه‌های قرآنی خود دارد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما