پیغام خطا

  • Notice: Undefined index: caption در theme_lightbox2_image() (خط 30 از /home/cp28455/public_html/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.formatter.inc).
  • Strict warning: Only variables should be passed by reference در theme_lightbox2_image() (خط 87 از /home/cp28455/public_html/sites/all/modules/lightbox2/lightbox2.formatter.inc).

آخرین اخبار

28. آوریل 2019 - 17:42   |   کد مطلب: 24453
مدیر حوزه‌های علمیه استان همدان گفت: معمعی در مقابل حوزه علمیه و در روز روشن با ضرب گلوله به جرم سربازی امام زمان(عج)در خون خود غلتید.

به گزارش نباء نگار؛ آیت‌الله موسی اصفهانی، مدیر حوزه‌های علمیه استان همدان در آیین گلباران قتلگاه شهید حجت الاسلام مصطفی قاسمی، اظهار کرد: روحانیت و حوزه علمیه بارها با چشمان خود شاهد این روزها بوده اما هیچ گاه دست از دین خود برنداشتند.

وی ادامه داد: همه روحانیون با خداوند معامله  و خود را برای چنین  روزی آماده کرده‌اند و این سعادتی است که انسان به اوج کمال می‌رسد.

آیت‌الله موسوی اصفهانی با بیان اینکه عمامه ما روحانیون،کفن ما است، عنوان کرد: همه باید بدانند که ما به این افتخار و نه تنها پشیمان نیستیم بلکه برای رسیدن به چنین روزی لحظه شماری می‌کنیم.

وی افزود: معمعی را در مقابل حوزه علمیه و در روز روشن با ضرب گلوله در خون خود غلتید و همه می‌دانیم که گناه معمین سربازی امام زمان(عج) است.

مدیر حوزه علیمه استان همدان اذعان کرد: افتخار می‌کنیم که حوزه علمیه همواره دارای اینگونه شاگردان بوده و خواهد بود.

وی خطاب به طلاب جوان گفت: طلبه‌های جوان برای دفاع از اسلام و لبیک به ندای یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک آماده باشید.

وی اضافه کرد: جوانانی که وارد حوزه علمیه شده‌اید خوش آمدید به پدران و مادران خود بگویید که ما راهی را انتخاب کردیم که راه شهادت و راه پیغمبر(ص) است.

آیت‌الله موسوی اصفهانی تأکید کرد: دشمنان نظام، ما را از شهادت می‌ترسانند و قصد دارند در فضای مجازی به گونه‌ای بیان کنند که راه ما اشتباه است اما باید بدانند که ما بر شهادت افتخار می‌کنیم.

وی بیان کرد: شورای تأمین ویژه رسیدگی به این موضوع تشکیل شد نیروی انتظامی موفق شد ظرف کتر از 24 ساعت ضارب را دستگیر کند که در درگیری با مأموران به هلاکت رسید.

وی با بیان اینکه در تمام مراحل کشور اعم از جنگ تحمیلی،تبلیغ و وقوع سیل طلاب به خوبی عمل کردند، گفت: متأسفانه در فضای مجازی هجمه بالایی به طلاب وارد شده  است و شاهد هستیم که فضای مجازی جان ملت و  امنیت کشور را به خطر انداخته است.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان ابراز کرد: بی تدبیری در فضای مجازی باعث شده تا مقدسات دین و شخصیت‌های دینی و روحانیت زیر سؤال برود.

وی خظاب به رئیس دولت گفت: آقای روحانی! تا مردم قیام عمومی علیه فضای مجازی برپا نکردند، آن را مانند سایر کشورهاکنترل کنید.

آقای روحانی؛ ما به احترام رهبر انقلاب در مقابل شما نمی‌ایستیم چراکه به شما اجازه نخواهیم داد تا تمام هستی ما را فضای مجازی از بین ببرد.

وی در پایان اظهار کرد: از مقام معظم رهبری درخواست داریم که فرماندهی فضای مجازی را از آقای روحانی بگیرند. 

انتهای پیام/

دیدگاه شما