آخرین اخبار

28. آوریل 2019 - 17:47   |   کد مطلب: 24454
امام جمعه همدان گفت: خدارو شکر که جان یک فرد روحانی فدای امنیت مردم شد.

به گزاش نباء نگار؛آیت‌الله شعبانی، امام جمعه همدان در آیین گلباران قتلگاه شهید حجت الاسلام مصطفی قاسمی، با بیان اینکه قتلگاه از کربلا شروع شد، اظهار کرد: قتلگاه شهید قاسمی نیز مقابل بیت شهید مدنی، شهید محراب است و اسلام با این قتلگاه‌ها حفظ شده است.

وی ادامه داد: روحانیت نگران جان  و امنیت خود نیست  وآنچه که باعث نگرانی روحانیت است، مرزهای عقیدتی و امنیت مردم است و نمونه این امر درگیری مأموران انتظامی با قاتل شهید قاسمی است که خوشبختانه زمان آن هنگام تردد مردم نبوده است.

امام جمعه همدان تأکید کرد: متولیان امر فضای مجازی باید پاسخگو باشند و خدارو شکر که جان یک فرد روحانی فدای امنیت مردم شد.

وی افزود: تقاضای روحانیت این است که همه معاندین و افرادی که در این ترور مشارکت داشتند شناسایی و دستگیر شوند.

وی با بیان اینکه قدردان زحمات نیروی انتظامی هستیم، اضافه کرد: تطهیر شهر همدان از ارازل اوباش، خواسته روحانیون و مردم از نیروی انتظامی و دستگاه قضایی است.

آیت‌الله شعبانی با تأکید بر اینکه حوزه علمیه از خون این شهید نخواهد گذشت،گفت: زندگی مظلومانه و ساده زیستی این روحانی در رسانه‌ها بیان شود تا مردم با نحوه زندگی روحانیون آشنا شوند

وی خاطرنشان کرد: دولت به فریاد جوانان و اعتقادات مردم در فضای مجازی برسند امیدواریم جوشش خون این روحانی شهید تطهیر فضای مجازی شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما