آخرین اخبار

28. آوریل 2019 - 17:53   |   کد مطلب: 24456
نوزدهمین نمایشگاه مواد غذایی و محصولات وابسته ویژه ماه مبارک رمضان(ضیافت) در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان برگزار می‌شود.

به گزارش نباء نگار، به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان، تعداد ۱۲۰ واحد شرکت‌کننده از استان‌های همدان، اصفهان، یزد، کرمان، قزوین، تهران، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، گیلان، کردستان، کرمانشاه و... در این نمایشگاه حضور دارند و به ارائه کالا می‌پردازند.

محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه خواهد شد شامل لبنیات، انواع برنج، گوشت، مرغ، انواع روغن‌های خوراکی و همچنین سوغات استان‌های گوناگون است. 
با توجه به استقبال بسیار خوب از این عنوان نمایشگاهی در سال‌های گذشته، مشارکت‌کنندگان نیز به خوبی از این نمایشگاه استقبال کرده و هر کدام سعی کرده‌اند که بهترین و با کیفیت‌ترین محصول خود را ارائه کنند.
این نمایشگاه در فضایی افزون بر ۵۰۰۰ مترمربع و در سه سالن ابن‌سینا، الوند و هگمتانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان از تاریخ ۱۱ تا ۱۷ اردیبهشت‌ماه برپا خواهد شد و علاقمندان می‌توانند هر روز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰ و در روز جمعه از ساعت ۱۰ تا ۲۱:۳۰ از نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما