آخرین اخبار

30. آوریل 2019 - 10:10   |   کد مطلب: 24458
پورداود گفت: همزمان با سالگرد شهادت شهید مطهری و روز معلم از ۶۰ معلم برتر در همدان، ۳۰۰ معلم در مناطق ۱۹گانه و یک معلم در سطح کشوری تقدیر می‌شوند.

به گزارش نباء نگار، محمد پورداود،مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان  در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت تشریح برنامه های هفته معلم گفت: 12 تا 19 اردیبهشت ماه هفته معلم نامگذاری شده است و در این هفته برنامه های مختلفی برای این قشر در نظر گرفته  شده است.

وی با بیان اینکه در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، معلم پژوهشگر،استاد و فن آور  است، افزود: این سند چهار اولویت شامل سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان، انتخاب و انتصاب مدیران و تمرکززدایی و مدرسه‌محوری را دارد.

وی به برنامه های هفته معلم اشاره کرد و گفت: برای 22 هزار معلم شاغل استان  لوح تقدیر صادر شده است و در هفته معلم به آن‌ها اهدا می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان  افزود: غبار روبی گلزار شهدا،  دیدار با مسئولین ارشد استان، دعوت از پیشکسوتان و تقدیر از آنها، اهدای نشان سند تحول بنیادین به یک‌هزار معلم، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، و دیدار با فرهنگیان بازنشسته و بیمار، را از دیگر برنامه‌های هفته معلم برشمرد.

پورداود اظهار داشت:  برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی برای دانش‌آموزان و فرهنگیان ، اهدای سند تحول بنیادین به یک هزار معلم و جشن سپاس معلم از دیگر برنامه های اجرایی این هفته است.

وی خاطر نشان کرد: 40 هزار معلم شاغل و بازنشسته در استان تدریس را برعهده دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما