آخرین اخبار

5. می 2019 - 10:35   |   کد مطلب: 24461
مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری نمایشگاه کتب علوم قرآنی در این استان خبر داد و گفت: اولین نمایشگاه قرآن از ۲۳ لغایت ۲۷ ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

به گزارش نباء نگار؛ حبیب شهنوازیان، مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در گفت‌و‌گو با ایکنا از همدان، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماه فرصت‌هاست فرصتی که خداوند در اختیار انسان‌ها قرار داده است تا خود را به معنویات الهی نزدیک سازند.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه همزمان با ماه مبارک رمضان مختلفی در دستور کار خود دارد، افزود: برنامه‌های دینی و قرآنی مختلف به منظور ترویج ارزش‌های این ماه مبارک بین مردم و انس و نزدیکی آنها با مفاهیم دینی و قرآنی در استان برگزار خواهد شد.
شهنوازیان از برگزاری نمایشگاه کتب علوم قرآنی در همدان خبر داد و اضافه کرد: اولین نمایشگاه بزرگ کتاب و ملزومات قرآن کریم از ۲۳ لغایت ۲۷ ماه مبارک رمضان در تالار قرآن همدان برگزار خواهد شد.
مسئول روابط عمومی اداره‌کل ارشاد همدان با اشاره به اینکه در این نمایشگاه ۱۲ غرفه دایر است، بیان کرد: در این نمایشگاه، ۳ هزار عنوان کتاب در قالب ۱۱۳ هزار جلد کتاب با موضوعات دینی و قرآنی به نمایش درخواهد آمد.
وی با بیان اینکه ساعت فعالیت نمایشگاه از ۱۷ الی ۲۳ است، ادامه داد: ادارات و مراکز قرآنی استان نیز در این نمایشگاه آثار و دستاورد‌های قرآنی خود را به منصه ظهور قرار خواهند داد.
شهنوازیان گفت: برگزاری ۲۰ محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته استانی و کشوری و برگزاری کلاس‌های روخوانی، روان خوانی، تجوید و ... در موسسات و خانه‌های قرآن استان همدان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این ایام است.
مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اظهار کرد: جزءخوانی قرآن کریم در اقصی نقاط استان و تجلیل از ۳۰ فعال قرآنی در همدان و سایر فعالین در شهرستان‌ها از دیگر برنامه‌های این مجموعه در ماه مبارک رمضان است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما