آخرین اخبار

11. ژولیه 2019 - 12:08   |   کد مطلب: 24475
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: حضور پرچم مطهر امام رضا (ع) در شهر ها و مناطق مختلف در ترویج فرهنگ کرامت و فرهنگ رضوی موثر خواهد بود.

به گزارش نباء‌نگار، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی، امام جمعه همدان، صبح امروز با حضور در فرودگاه همدان به استقبال کاروان خادمان رضوی که با در دست داشتن پرچم متبرک به حرم امام رضا (ع) به همدان سفر کرده اند رفت و به آنها خیر مقدم گفت.

وی با تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) خاطر نشان کرد: هدف از اجرای این برنامه ها احیا نام اهل بیت در جامعه و در بین مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: این پرچم مقدس نمادی است که انتصاب ما را به حضرت رضا (ع) نشان می دهد و با حضور این پرچم فضای ملکوتی حرم مطهر در جامعه منتشر خواهد شد.

وی با بیان این که یک ارتباط و تعلق خاطری در بین مردم نسبت به امام رضا (ع) وجود دارد، اظهار داشت: حضور پرچم مطهر امام رضا (ع) در شهر ها و مناطق مختلف در ترویج فرهنگ کرامت و فرهنگ رضوی موثر خواهد بود.

امام جمعه همدان تصریح کرد: از آنجایی که در شرایط فعلی امکان حضور بسیاری از مردم در مشهد مقدس وجود ندارد لذا این حرکت با ایجاد فضای روحانی در کشور حرکت بسیار خوبی می باشد.

وی با اشاره به ثواب زیارت حرم امام رضا (ع) بیان داشت: موضوع مهم در زیارت ها ارتباط قلبی زائر است و این پرچم می تواند آن ارتباط قلبی مورد نیاز را در بین مردم ایجاد کند.

حجت الاسلام و المسلمین شعبانی در پایان یادآور شد: مردم همدان با استقبال گرم خود از پرچم مقدس رضوی همانند همیشه ارادت خود را به خاندان اهل بیت (ع) نشان خواهند داد و حال و هوای استان را رضوی خواهند کرد.

حجت الاسلام محتشمی مسئول کاروان خدام نیز در فرودگاه همدان با اشاره به حضور دو کاروان از خدام رضوی در همدان خاطر نشان کرد:این دوکاروان از امروز تا روز بعد از ولادت امام رضا (ع) در همدان حضور دارند و در برنامه های مختلف از جمله جشن‌های میلاد آن حضرت، عیادت از بیماران بیمارستانها، دیدار با بازاریان، صنعتگران و قشرهای مختلف مردم شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما